Terapeutka popsala skutečné příběhy lidí z minulých životů: Tuhne z nich krev v žilách!

Osud nám někdy naloží příliš, ale zároveň nám neustále nabízí příležitosti na změnu, vysvětluje regresní terapeutka, která se již 15 let věnuje práci s lidskou duší a minulými životy. Prozradila, jaké znamení nám dává osud a co je v životě opravdu důležité.

„Podvědomí je skladištěm všech našich pocitů, myšlenek, zážitků, událostí i inkarnací,“ začíná své vyprávění o lidské duši terapeutka, kterou k regresní terapii před 15 lety přivedl sám osud. Tehdy si totiž na ulici všimla plakátu, který propagoval esoterický festival. Jeho součástí byla přednáška o regresní terapii.

„Nesmírně mě to zaujalo. Konala se zde tehdy úplně první přednáška o regresní terapii,“ vzpomíná, kterou přednáška doslova magicky přitáhla. „Tehdy jsem si uvědomila, že osud má obrovskou sílu a vůli vítězit,“ pokračuje s tím, že „my ho můžeme měnit pouze změnou životního postoje a mysli, tedy snahou být lepším člověkem.“

„Nic v životě není problém, jen nehotoá představa. Neboť právě na základě ní vzniká problém, který šíří napětí a tvoří špatné vztahy,“ objasňuje žena, která se regresní terapií nejprve věnovala kromě práce na onkologii a posledních osm let se jí zabývá profesionálně. Působí také jako masérka a dietoložka, kterou často vyhledávají lidé se vztahovými či zdravotními problémy.

Mnoho lidí považuje sestup do minulých životů za něco nemožné nebo šarlatánské. Přesto funguje. I za naší terapeutkou totiž někdy přijdou lidé, kteří jsou nejprve zarytě skeptičtí, a pak odcházejí s novou perspektivou a smyslem života.

Minulý život v nás přetrvává
„Pracuji s podvědomím, se změnou myšlení, protože někdy si člověk v duši přenáší nevyřešené konflikty z minulosti. Asi třetina mých klientů s problémy skočí do minulého života,“ upřesňuje. Stává se například, že si člověk s partnerem v minulém životě slíbí věčnou lásku a rozhodnutí je tak silné, že se v příštím životě od sebe nedokáží osvobodit. Tehdy je dobré získat nadhled.

Zároveň se najdou lidé, kteří se bojí hypnózy a podstoupit regresní terapii si netroufají. Terapeutka však upozorňuje, že nejde o hypnózu. Klienty uvede do meditativního stavu v hladině alfa, ve kterém dění kolem sebe vnímají. Dokáží však pronikat do hlubších sfér svého podvědomí a hledat odpovědi na problematické otázky.

Před očima se jim totiž promítají nejen zážitky z minulosti, ale nejednou i z minulého života. Vše závisí na tom, s jakou událostí nebo osudovým rozhodnutím dnešní problém souvisí. „To, co z minulého života zůstalo, vnímají jako hořkost či křivdu, která se usídlí v nějakém orgánu, ale podvědomí má samoléčitelskou sílu. Změnou mysli totiž můžeme změnit i zdravotní stav.“ podtrhuje.

 
1895389

Člověk má nad vlastním osudem velkou moc a platí, že každý je strůjcem svého štěstí. Terapeutka si vzpomíná na smutný případ muže, který se pohyboval v mafiánských kruzích a během terapie se rozplakal. Svůj osud už v tomto životě pod hrozbou smrti nedokázal velmi změnit.

Vydal se totiž cestou, která končila ve slepé uličce. „Osud nám vždy ukazuje, co máme dělat a je jen na nás, zda budeme pokračovat v tom, co je špatné nebo budeme dělat to, co nás z problému vyvede,“ dodává.

Ženu v minulosti upálili jako čarodějnici, muž se neuměl vyrovnat s porodem
„Před pár lety jsem měla klientku, která velmi toužila mít děti, ale nemohla. Při regrese si vzpomněla na dva minulé životy. V jednom byla bohatá panička, ale měla postižené dítě, které opustila a zanechala chůvě. Ono pak zemřelo. A v druhém měla zdravé roční děťátko, od kterého utekla kvůli velké lásce. Bezdětnost nebyl trest, ale reakce na to, co vyzařovala a jak myslela. A osud je odrazem naší mysli,“ vysvětluje.

Ale jsou i tací, kteří své problémy vyřeší hned na prvním setkání. „Přišla ke mně jednou paní, která se bála ohně … i zapalovače. Během regresu přišla na to, že byla před staletími upálena jako čarodějnice. Když si uvědomila původ svého strachu, obavy se vytratily,“ usmála se terapeutka.

Často se stává, že jsme se v minulém životě narodili jako osoba jiného pohlaví. „Měla jsem klienta, jehož nevysvětlitelně bolelo břicho a v minulém životě se viděl jako rodící žena,“ doplňuje na margo toho, že duše je bezpohlavní.

Osud s námi stále promlouvá
Osud se nám symbolicky promlouvá častěji, než si myslíme, říkává terapeutka klientům. Stává se, že někdy potkáme dávného spolužáka. Znamená to, že se příliš zabýváme minulostí. Samozřejmě, někdy si člověka můžeme přivolat i intenzivním myšlením a vzpomínkami.

To je magie osudu.
Když máme autonehodu a narazíme, je to brzda. Osud nám ukazuje, že jdeme příliš rychle, že je třeba zpomalit. Ale když do nás někdo narazí, znamená to pohni se, dlouho stojíš na místě. Vše, co někde náhodou zaslechneme a zaujme nás to, například rozhovor cizích lidí, obsahuje nějaké poselství, které máme slyšet.

„Když se ponoříte do vlastního nitra a položíte si otázku, proč se vám něco děje, odpověď přijde například ve snu. Nebo otevřete časopis a padne vám zrak na větu či slovo v článku, která obsahuje řešení,“ říká o logice osudu průvodkyně minulými životy.

V životě je podle regresní terapeutky důležité naučit se odpouštět a přestat na něčem chorobně lpět. „Svědomí a nadhled jsou návod na šťastný život. Musíme používat rozum, ale jednat srdcem. V životě je výjimečným darem láska a přátelství, ale nejvýjimečnější je odpuštění. Když někomu odpustíme srdcem, vždy přicházejí duchovní a často i materiální dary,“ uzavírá.